Projektowanie Stron

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych.

Nasi graficy zaprojektują zarówno stronę tzw. wizytówkę Państwa firmy, jak i rozbudowany sklep internetowy, a także banery reklamowe, wizytówki, plakaty, reklamy do druku.

  • Nasz dewiza to: PRZYSTĘPNE CENY I PROFESJONALIZM, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo każdy z nas ma inne potrzeby. Współpraca zaczyna się od projektu strony, a przeradza się najczęściej w długofalową obsługę naszych klientów, dla których projektujemy różne formy nieodzownej w dzisiejszych czasach reklamy, dokonyjemy zmian na stronach internetowych.
Historia

Nasi specjaliści działają na rynku IT od wielu lat, a przez ten okres zaprojektowali oraz opublikowali ponad 1700 stron internetowych oraz projektów reklamowych.

Współpraca

Tworzymy strony internetowe na rynek polski, niemiecki, angielski, irlandzki, szwedzki, amerykański, australijski i nowozelandzki.

Informujemy dodatkowo iż od grudnia 2013 nawiązaliśmy współpracę z firmami HOTJOOMLATemplates oraz z kilkoma amerykańskimi firmami tworzącymi oprogramowanie do stron internetowych. Wraz z tymi firmami tworzymy nowe technologie które wykorzystywane są przez ponad 100 milionów użytkowników systemu joomla !

Nasze moduły oraz komponenty są na rynku polskim jak i amerykańskim w sprzedaży. Zamawiając stronę u Nas, duża część tych komponentów (modułów) będzie dostępna gratis !

CENNIK
Cennik uwarunkowany jest indywidualnymi potrzebami każdego klienta.

Projektujemy zarówno proste strony tzw.  wizytówki,  jak i rozbudowany sklep internetowy, więc w celu wyceny usługi dla Państwa, proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 757 834 656 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.