Usługi Informatyczne

Ochrona danych

W dzisiejszych czasach informacja jest dobrem najwyższej wagi zaś utrata jej powoduje wymierne straty finansowe nie tylko jeśli chodzi o dane prywatne znajdujące się na laptopach, telefonach komórkowych oraz tabletach ale zwłaszcza danych biznesowych.

Dane prywatne, a w w szczególności dane firmy powinny być szczególnie chronione,  ponieważ   ich utrata może spowodować olbrzymie straty dla firmy jak i dla przeciętnego użytkownika (zdjęcia, filmy, SMS).

Jak wskazują badania około 30% firm i aż 70% konsumentów nie chroni danych w żaden sposób, co powoduje, iż w przypadku utraty ich, odzyskanie jest bardzo kosztowne lub często niemożliwe.

Aby zapobiec utracie danych oferujemy rozwiązania dedykowane dla każdego segmentu rynku.

Specjalizujemy się w kopiach bezpieczeństwa dot.

  • danych ksiegowych
  • danych klientów
  • danych znajdujących się na  serwerach, stacjach roboczych, laptopach Państwa firmy,
  • danych prywatnych na telefonach komórkowych oraz tabletach

Nasza firma zajmie się Państwem profesjonalnie i rzetelnie.

Wykonujemy audyty techniczno - prawne dotyczące zagadnień ochrony danych osobowych,  korzystamy  z wiodących rozwiązań na rynku, pracujemy z  wysokiej klasy specjalistami, których wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwala na konkretne rozwiązania, jasno nakierowane na cele i uwzględniające indywidualne potrzeby każdego klienta. Naszą główna przewagą jest wiedza i długoletnie doświadczenie w zakresie ochrony danych.

Rozpoczeliśmy współpracę z   oferujemy nowy produkt do ochrony danych . ulotka