Grupowe kursy językowe

Grupowe kursy językowe

Zapisy online na kursy językowe

[contact-form-7 id=”64″ title=”Języki”]

Na grupowych kursach językowych priorytetem dla naszych lektorów jest komunikacja, na którą szczególnie kładziemy nacisk. Podczas zajęć staramy się rozwijać umiejętność porozumiewania się w sytuacjach związanych z życiem codziennym. W tym celu zachęcamy uczestników kursu do rozmowy i stymulujemy do tworzenia dialogów , które mają miejsce także w realnych sytuacjach.

Nasi kursanci improwizując rozmowę uczą się form gramatyczno-leksykalnych, a przede wszystkim nabierają pewności siebie w kontaktach z innymi. Nasi lektorzy korygują na bieżąco błędy kursantów, nie dopuszczając tym samym do utrwalania słownictwa w nieprawidłowej formie.

Na zajęciach panuje przyjazna i serdeczna atmosfera, a każdy uczestnik kursu jest traktowany indywidualnie, zawsze staramy się dostosować do możliwości każdego z naszych podopiecznych, wychodząc ich potrzebom naprzeciw.

Lektorzy

Nasi lektorzy to starannie dobrany personel, zaangażowany w swoją pracę. Są to absolwenci filologii angielskiej i niemieckiej, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę kursantom. Są to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w szkole, którzy znają system szkolnictwa oraz materiał i metody nauczania na wszystkich poziomach edukacji.

Nasi lektorzy mają również doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach językowych metodami komunikatywnymi, które są gwarancją szybkiego startu i trwałych efektów. Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są szybkie efekty w przyswajaniu języka obcego oraz bardzo wysokie oceny jakie nasi kursanci osiągają na różnego rodzaju egzaminach.

Przygotowujemy do egzaminów, matur, na studia, a także do certyfikatów na różnych poziomach zaawansowania oraz pracowników chcących wyjechać do pracy za granicę.

Gdzie i kiedy

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach przez cały dzień w godz. Od 8:00 do 20:00. Z pewnością dopasujemy termin do Twoich możliwości.

CENNIK

CZAS ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE
CENA
1 godzina lekcyjna 7- 12 10 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 5-6 12,50 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 3-4 15 zł/osoba
1 godzina lekcyjna 20 zł/osoba
NASZĄ KADRĘ STANOWIĄ WYKWALIFIKOWANI EGZAMINATORZY